top of page

Gerçek dünya üzerine 3B olarak yerleştirdiğimiz modeller ve animasyonlar ile bakım-onarım-montaj işlemlerinizin standart talimat adımlarını dijital ortama taşıyabilirsiniz.

SimovAR

Arttırılmış Gerçeklik ile Bakım ve Montaj

Artırılmış Gerçeklik Yeteneklerimiz

Talimatların Dijitalleştirilmesi

Yazılı Bakım-Onarım veya Montaj talimatlarınızın dijital ortama aktarılması ve personellerin adım adım 3B modeller ile yönlendirilmesi sağlanmaktayız.

3B Modelleme

Makine ve teçhizatın 3B modelinin oluşturulması ve senaryoların uygulanması konularında uçtan uca hizmet sunuyoruz.

Süreçlerde Verimlilik

Personelin yaptığı her adımda sahadan görüntü alarak kalite ve onay süreçlerini kısaltıyoruz. Bu sayede üretilen ürünün kalite süreçlerinde ciddi bir iyileştirme sağlamaktayız.

Personel Yönlendirme

Personellerin ihtiyaç duyduğu her an Usta Çırak uygulamamız devreye girerek içerisinde bulundurduğu Artırılmış Gerçeklik materyalleri ile uzaktaki uzman personelin sanki sahadaymış gibi soruna müdahale etmesine imkan sağlamaktadır.

IoT Cihaz Entegrasyonu

Üretim süreçlerinde kullanılan tüm IoT cihazlar ile Artırılmış Gerçeklik Uygulamamız arasında entegrasyon sağlayabilmekteyiz. Bu sayede, ilgili IoT cihazlardan ilgili talimat adımı için gerekli olan değer gelmediği sürece operatörü bir sonraki talimat adımına geçirmeyerek kalite süreçlerini iyileştiriyoruz.

Kayıt Etme ve İnceleme

Personelin yaptığı tüm işlemleri anlık sahadan görüntü veya ses kaydı ile kayıt altına alıyoruz. Daha sonrasında oluşabilecek sorunlara yönelik tecrübe aktarımı için detaylı bir raporlama ekranı sunuyoruz.

Örnek Uygulama Videolarımız

Yapmış olduğumuz örnek uygulamaların videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

Videolarımızdan yola çıkarak süreçlerinizin Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarını firma içerisinde kendimiz yapabiliyor muyuz?

Evet, size sağlamış olduğumuz Artırılmış Gerçeklik Editörü sayesinde bize ihtiyaç duymadan yeni makine bakım veya montaj uygulamalarınızın 3B senaryolarını oluşturabilir ve ilgili personelinizin mobil cihazına anında gönderebilirsiniz.

Uygulamayı nasıl satın alabilirim?

Artırılmış Gerçeklik uygulaması satış modelleri konusunda bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek size en uygun satış modelini beraber belirleyebiliriz.

Uygulama hangi cihazlarda çalışmaktadır?

Artırılmış Gerçeklik uygulamalarımız platformdan bağımsız şekilde çalışmaktadır. iOS, Android, Windows, MacOS veya Artırılmış Gerçeklik Gözlüklerinde rahatlıkla karşılıklı olarak kullanabilirsiniz.

bottom of page