top of page

SimAI: Yapay Zeka Framework

Simovate'in geliştirmiş olduğu SimAI: Yapay Zeka Framework'ü sayesinde sahadan alınan verileri anlamlı hale getirerek kritik konularda bireylerin karar almasına destek olacak karar destek sistemleri geliştiriyoruz. Bu sayede, insan kaynaklı hataların önüne geçerek oluşabilecek maliyetleri minimuma düşürmeyi hedeflemekteyiz.

sanal gerçeklik

1  —

Kestirimci Bakım

Makine verileri kullanılarak sahadaki makinaların ne zaman bozulacağı önceden tahmin edilmektedir. Bu sayede, anlık makine bozulmalarının önüne geçilmektedir.

2  —

Çizelgeleme

ERP sistemi ile entegre olarak üretim planı ve bakım planını yapay zeka destekli bir şekilde oluşturup belirtilen amaç fonksiyonuna göre alternatif çizelgeler üretilmektedir.

3 —

Talep Tahmini

Geçmiş dönemde yapılan satış verileri baz alınarak gelecek dönemdeki satış tahmin edilip ilgili üretimin gerçekleşmesi için gerekli olan malzeme tedariği otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

Çözümlerimiz

Image by Clément Hélardot

SimAI: Yapay Zeka Framework

Simovate, sahip olduğu Yapay Zeka Framework'ü ile birçok alanda kolaylıkla çözüm üretebilir bir pozisyona sahiptir. Bu zamana kadar savunma, imalat, otomotiv, enerji, tekstil vb. birçok farklı alanda geliştirdiğimiz uygulamalarda Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme algoritmalarından yararlanılarak sahadan alınan veriler anlamlı hale getirilmiştir. Bu kapsamda bizimle iletişime geçerek siz de kendi süreçlerinize en uygun çözümü bulabilir ve sahadan almış olduğunuz verileri anlamlı hale getirerek karar süreçlerinizi daha hızlı ve verimli hale getirebilirsiniz.

bottom of page