SIMATHON'20 ETKİNLİĞİ

COVID-19 pandemisi nedeniyle birlikte çalışamadığımız bu dönemde Simathon'u online ortama taşıdık. Bizim için büyük bir heyecan uyandıran etkinliğin detaylarına aşağıdaki yazımıza göz atarak ulaşabilirsiniz.


Endüstri 4.0 devriminin temeli bildiğiniz gibi simülasyon. Simsoft yerli olarak 2011 yılından itibaren geliştirmiş olduğu Simovate Simulation uygulaması ile öğrencilere ve akademik alana sürekli katkı sağlamakta. Simülasyonun önemi ve gerekliliğini göz önüne seren simülasyon yarışmalarında çıkan sonuçların bir kez daha simülasyonun sanayimiz için ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz.


Son 3 etkinlikte olduğu gibi Simsoft bu yıl da Simathon'un ana sponsoru. Etkinliğe katılan katılımcılar istemeleri takdirde ücretsiz full sürümü temin eden Simsoft, adil bir etkinlik olması nedeniyle tüm hesaplamaları bulut ortamında çalıştırmaktadır. Böylelikle bilgisayar farklılıklarından kaynaklanan zaman kayıplarının önüne geçilmiş olmakta.


15-20 MAYIS 2020

15 Mayıs akşamı başlayan etkinlik bize bir kez daha Simülasyonun gerekliliğini gösterdi. Bu dönemde yoğun ilgi gören etkinlik açılış konuşmalarından sonra katılımcıların ekip oluşturması ve vakalarını bildirmeleri ile devam etti.


Ekip ruhu ile başlayan etkinlikte çok değerli Danışma Kurulu ve etkinlik Sponsorları yer almakta. 20 Mayıs saat 10.00'da Juri Sunumu ile sonlanacak Simathon'20 Etkinliği ile devam edecek süreç, 29 Mayıs 2020 tarihinde sonuçların açıklanması ile son bulacaktır.


COVID-19

Ana teması COVID-19 nedeniyle aksayan iş süreçlerine simülasyon ile ön görme olan etkinlikte, katılımcılar ister kendi vakalarını getirerek çözüm bulacaklar isterlerse de sanayiden firmaların sorunlarına çözüm bulacaklardır.


SIMATHON'20 etkinliğine bu linkten erişebilirsiniz. www.simathon.org


Sağlıklı Günler Dileriz.

Simovate Ekibi

100 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

number of flights to xxx in yyy is zzz million