Endüstri 4.0 Bileşenleri Üniversite Etkinliği

Simovate olarak 23 Mart'ta İzmir Bakırçay Üniversitesi ile birlikte “Endüstri 4.0 Bileşenleri” hakkında online etkinlik gerçekleştireceğiz. Mühendis adaylarıyla gerçekleşecek etkinlik sayesinde geleceğin endüstri mühendislerinin mezuniyetten sonra daha proaktif, yaratıcı ve öncü olmasını istiyor ve bunun için elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz! Bu kapsamda İş Geliştirme Yöneticimiz sayın Umut KILIÇ ve Proje Yöneticimiz Sayın Dr. Ulaş GÜLEÇ ev sahipliğinde keyifli sohbetler gerçekleştiriyoruz.

Etkinliklerimiz sosyal medya platformlarımızdan paylaşılmaktadır. Etkinlikler üniversite özelinde kapalı etkinlikler olabildiği gibi Simovate tarafından webinar şeklinde de düzenlenmektedir. Etkinliklerden haberdar olmak için lütfen bizi takip edin.


Etkinlik Konuları Nelerdir?


Simovate olarak Yalın Üretimin Dijitalleşmesini oldukça destekliyoruz. Yalın Üretim Tekniklerinde israfı azaltıcı tüm faaliyetleri maliyet etkin bir şekilde hayata geçirmek birincil hedeflerimiz arasındadır. Bu kapsamda sohbet konularımızı aşağıda bulabilirsiniz;


1- Simülasyon ve Dijital İkiz
2- Artırılmış Gerçeklik ile Bakım Onarım