Çözüm Ortaklığı SSPP

Simovate Solution Partner Program (SSPP)

Simovate Ekibi olarak müşteri memnuniyetini hedefleyerek kurduğumuz bu ekosistemde, iş ve çözüm ortakları aramaktayız. 

 

Simovate Solution Partner Program (SSPP) Hakkında 

 

Simovate Solution Partner Programı kapsamında ekosistemimizde bulunan  iş ve çözüm ortaklarımızla beraber ortak amacımız devamlı müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Simovate Ürün Ailesi ürünlerini pazarlayan, satışını yapan ve ürünlerimiz ile  çözümler üretip ve  danışmanlık yapan ekosistemimize dahil olacak iş ve çözüm  ortaklarımız ile güçlü bir işbirliği oluşturulacaktır.
 

SSPP.png

İş ve çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyor, Simovate Ürün Ailesi’ni beraber pazarlıyor, ürünlerimiz hakkında eğitimler veriyor ve satış sonrası destek hizmetlerinde yardımcı oluyoruz. Simovate Solution Partner Program (SSPP)’ye başvuran aday iş ortakları Simsoft değerlendirme kriterlerine göre değerlendiriyoruz.


Değerlendirme sonucunda İş Ortakları gruplarına göre sıralanır ve satılan ürün hacmine göre bir üst segmente geçiş sağlıyoruz. İş Ortaklarımızın katılımı ile her yıl gerçekleştirilen Simovate Etkinliğinde Genel İş Ortaklığı değerlendirmesini açıklıyoruz.

Simovate Solution Partner Program (SSPP) Modellerimiz

Satış Ortaklığı: Simovate Ürün Ailesi’nin satış ve pazarlaması için kurulan iş ortaklığı
Satış ve Çözüm Ortaklığı: Simovate Ürün Ailesi’nin satış, pazarlama, eğitim, danışmanlık hizmetlerini sağlamak için kurulan                                                             iş ortaklığı
Akademik Çözüm Ortaklığı: Simovate Ürün Ailesi ile danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamak amacıyla kurulan iş ortaklığı

Simovate Solution Partner Program (SSPP) Avantajları

Simovate iş ortaklığında firmalar Simovate Ekosisteminin bir parçası olacaktır. Bu ekosistemde proje geliştirilmesi, mevcut ürünlerin satışı ve Simsoft ailesinin bir parçası olarak tüm süreçlerde yer almanın avantajları İş Birliği yapılan firmalara sağlanacaktır. Programa dahil olan İş Ortaklarının kazançları satışı yapılan ürün hacmine ve adedine göre farklılıklar göstermektedir. Genel prensip olarak İş Ortaklarımızınız  daha fazla kazanç elde edeceği mimari ile inşa edilmiştir.

Simsoft, yazılım alanındaki 13 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği modelleme ve simülasyon yazılımındaki yapay zeka algoritmaları ile Simovate Ürün Ailesi’nin geliştirilmesine katkı sağlamıştır.

•    Eğitim ve Sertifikasyon
•    Proje ve Danışmanlık Desteği
•    İş Geliştirme Desteği
•    Ücretsiz Teknik Danışmanlık
•    Satış Sonrası Destek Hizmeti

Başvuru için lütfen tıklayınız.

430w13758_2095082287191574_2874557916847