Simovate AR

        AR Destekli Süreç- Bakım Yönetimi

Fabrikanızdaki bulunan tüm bakım  ve üretim

süreçlerinizi dijitalleştirerek sürdürülebilirliği

artırabilirsiniz. Bu sayede eğitim, hata yapma

olasılığı yüksek olan kritik yerlerde, eğitim oranını

maksimize ederken hata oranını ise minimize

edebilirsiniz. 

Simovate AR Modülü;

  • Bakımların Dijitalleşmesi

  • AR ile Üretim Simülasyonu

  • AR ile Eğitim

  • Dijital İkiz

konularında çözüm üretmektedir.

Component_32_–_1.png

Bakımların Dijitalleşmesi-Uzaktan Destek Sistemi: Mevcut bakım talimatlarını dijitalleştirerek, uzman olmayan personellerinde bakım yapılmasına olanak tanımaktadır. AR teknolojisi ile bakımların nasıl yapıldığını gerçek dünya üzerinde 3D modeller ile göstererek yazılım, gerekli durumlarda uzaktaki personele bağlanarak anında çözüm için personellere yardımcı olmaktadır. Bu sayede maliyet ve dışa bağımlılık azalmaktadır.

AR ile Üretim Simülasyonu: Simovate Simulation modülünde tasarlanan 2 boyutlu ikonik tasarım sonrasında, firmanın kendi makinelerinin ve kendi ortamının sitem içerisine aktarıldığı yazılımda kullanıcılar kendi süreçlerini telefonlarından ya da tabletlerinden kolayca takip edebilirler. Bu sayede oluşabilecek ani durumlara hızlıca müdahele ederek üretimin durması engellenebilecektir.

AR ile Eğitim: Firmaların personellerine verdikleri eğitimlerin hatırlanabilirliğini artırmak ve gerçek dünyadaki malzemeler ile eğitim tamamlamak için firmalara yardımcı olmaktayız. İlgili personel gerçek hayatta kullanacağı alet ve gerçekleri kullanarak AR ile eğitimi tamamlayıp ne kadar başarılı olduğunu görebilmektedir. Böylece bilgilerin güncel tutulması ve eğitimin hızlandırılması gerçekleşmektedir.

Dijital İkiz: Fabrikanızın dijital ikizini oluşturarak; personel eğitimi, iş başı eğitimi, teknik bakım eğitimleri ve tüm süreçlerinin simülasyonunu fabrika içerisinden izlenmesi çözümlerini üretmekteyiz.

Simovate - Artırılmış Gerçeklik ile Bakım Uygulaması -1

Simovate - Artırılmış Gerçeklik ile Kestirimci Bakım 

Simovate - Artırılmış Gerçeklik ile Bakım Uygulaması -2

Simovate - Uzaktan Destek Sistemi