Artırılmış Gerçeklik ile

Bakım-Onarım ve

Montaj

Gerçek dünya üzerine 3D olarak yerleştirdiğimiz teçhizat ile süreçlerinizi tüm kalite gereksinimlerini karşılayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cover.png

Artırılmış Gerçeklik Yeteneklerimiz

 

Talimatların Dijitalleştirilmesi

Yazılı Bakım-Onarım veya Montaj talimatlarınızın dijital ortama aktarılması ve personellerin adım adım 3D modelleri ile yönlendirilmesi sağlanmaktayız.

3D Modelleme

Makine ve teçhizatın 3D modelinin oluşturulması ve senaryoların uygulanması konularında uçtan uca hizmet sunuyoruz.

Süreçlerde Verimlilik

Personelin yaptığı her adımda sahadan görüntü alarak kalite ve onay süreçlerini kısaltıyoruz. Bu sayede üretilen ürünün %100 kalitede olduğunu garanti ediyoruz.

Personel Yönlendirme

Personellerin ihtiyacı oldu her an Usta Çırak uygulamamız devreye giriyor ve Artırılmış Gerçeklik materyalleri ile sanki sahadaymış gibi soruna müdahale imkanı sağlıyoruz.

IoT Cihaz Entegrasyonu

Üretim süreçlerinde kullanılan tüm IoT cihazları Artırılmış Gerçeklik uygulamamıza entegre edebiliyoruz. Bu sayede personel hiç bir onay almadan hangi cihazı nasıl ve ne şekilde kullanacağını uygulayarak işlemi gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Kayıt Etme ve İnceleme

Personelin yaptığı tüm işlemleri anında sahadan kayıt veya bağlantı ile kayıt altına alıyoruz. Daha sonrasında oluşabilecek sorun veya tecrübe aktarımı için detaylı bir raporlama ekranı sunuyoruz.

Örnek Uygulama Videolarımız

Yapış olduğumuz örnek uygulamaların videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

Videolarımızdan yola çıkarak süreçlerinizin Artırılmış Gerçeklik uygulamalarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarını firma içerisinde kendimiz yapabiliyor muyuz?

Evet, size sağlamış olduğumuz Artırılmış Gerçeklik Editörü sayesinde bize ihtiyaç duymadan yeni makine bakım veya montaj uygulamalarınızın 3D senaryolarını oluşturabilir ve ilgili personelinizin mobil cihazına anında gönderebilirsiniz.

Uygulama hangi cihazlarda çalışmaktadır?

Artırılmış Gerçeklik uygulamalarımız platformdan bağımsız şekilde çalışmaktadır. iOS, Android, Windows, MacOS veya Artırılmış Gerçeklik Gözlüklerinde rahatlıkla karşılıklı olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl satın alabilirim?

Artırılmış Gerçeklik uygulaması satış modelleri konusunda bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek size en uygun satış modelini beraber belirleyebiliriz.